Duyuru Detay
(Onay No: 355) 2 Kalem Tüketime Yönelik Mal ve Malzeme Alımı Tüm Duyurular
Son Geçerlilik Tarihi 15-09-2017 Son Geçerlilik Saati 17:00
Tarih 12-09-2017 Ekleyen Bap Yetkilisi Naim YILDIRIM
Duyuru Detayı

Aşağıda adı ve miktarı yazılı olan malzemeye 15/09/2017 tarihi saat 17:00'a kadar fiyat gönderilecektir. Şartnamesi olan alımlarda "Şartnameyi okudum ve kabul ettim" ibaresi teklif mektubuna yazılmalıdır.

ONAY NO: 355

TEKLİFLERİNİZİ ONLİNE VERMENİZ GEREKMEKTEDİR.

ONLİNE TEKLİF VEREBİLMEK İÇİN OTOMASYONA GİRİŞ İ TIKLAYARAK FİRMA YENİ ÜYELİK BİLGİLERİNİZİ TAM VE EKSİKSİZ DOLDURDUKTAN SONRA MAİLİNİZE GELECEK AKTİVASYON KODU İLE ÜYELİĞİNİZİ AKTİF HALE GETİRDİKTEN SONRA TEKLİF VERMEYE BAŞLAYABİLİRSİNİZ.

DİLEK ŞİKAYET VE ÖNERİLERİNİZLE İLGİLİ LÜTFEN bapsatinalma@gop.edu.tr ADRESİNE MAİL ATMANIZI RİCA EDERİZ.

1: Tıbbi cihaz alımlarında teklif mektubunda mutlaka UBB kayıt numarası yazılacaktır.

2: Teklif edilen ürün / malzemelere ilişkin kataloglar veya tanıtıcı metaryaller ile teknikşartnameye cevap kaşe ve imza yapılarak otomasyona yüklenmek zorundadır.
3: Online sayfamızdaki teklif mektubu kullanılabilir.
4: Kısmi teklif verilebilir. Alternatif teklif verilmeyecektir.
5: Ürünlere ilişkin teslimat süreleri teklif mektuplarında mutlaka belirtilmelidir. Süreleri belirtilmeyen teklifler değerlendirmeye alınmayacaktır. Belirtilen süre içerisinde teslim edilmeyen malzemeler iptal edilecektir ve ilgili firmalara kısıtlama getirilecektir.
6: Tekliflerde verilen birim tutar toplam tutar kısmı açık ve doğru hesaplanmalıdır. Yanlış hesaplamalar verildiği şekliyle dikkate alınacaktır.
7: Teslim yerine kadar olan taşıma ve sigorta giderleri yükleniciye aittir.
8: Montaj gerektiren durumlarda montaj işlemleri yüklenici tarafından yapılacaktır. Eğitim gerektiren durumlarda proje yürütücüsüne cihaz başında gerekli eğitim verilecektir.
9: Teklifler TL olarak KDV Hariç  verilmelidir ayrıca KDV oranları belirtilmelidir.

10: Teklif edilen ürün / malzemelere ilişkin markalar teklif mektubunda belirtilecek, belirtilmeyen malzemelere ilişkin teklifler işleme alınmayacaktır.

 

ÖNEMLİ NOT : Web sayfasından veya otomasyondan kaynaklanan hatalardan dolayı teklif veremeyen firmalar son teklif tarihi ve saatine kadar BAP Satınalma birimine mutlaka bildirimde bulunmalıdır. Aksi takdirde son duyuru tarihi ve saatinden sonra teklif girilmesi ve alınması söz konusu olamayacaktır. Bu durumda  sorumluluk tamamen firmalara aittir.
TEKLİF VEREBİLMENİZ İÇİN LÜTFEN bap.gop.edu.tr ADRESİMİZİ ZİYARET EDİNİZ.

 


Satınalınacak ürünler (Onay No: 355)
Satın Alınacak Kalemler
No Satın Alınacak Kalem Miktar-Birim Teknik Şartname
1 Gübre alımı 200 Kg gübre teknik şartnamesi.docx
2 Tohum alımı 50 Kg